Prihlásenie
Email:
PIN:

Prihlásiť

Racing: Alpinestars Supertech R

Alpinestars Supertech R

Cena:   369.00€

Kód Prevedenie Cena Množstvo Veľkosť
19010041 čierna 369.00.-€
19010042 čierna/biela 369.00.-€
19010043 čierna/biela/neónova 369.00.-€


Vlastnosti:


* Vyrobené z hi-tech mikrovlákna, zamerané na splnenie požiadavky pretekať na najvyššej úrovni .


* Zvrchu ochranný, flexibilný a pohodlný design, ktorý ponúka vynikajúce aerodynamické vlastnosti,cítiť sa fit na motocykli a špeciálne umiestnené odvetrávanie na čižmách. Špeciálne vyvinuté vonkajšie ochranné profily z TPU pokračovajú vo filozofii Alpinestars . Poskytujú optimálnu ochranu pred nárazom.


* Bočné otváranie / zips zo stretchového materiálu ,  ľahký prístup k zipsu a k otváraniu. Bezpečnosť a nastaviteľnosť je ďalej zlepšená vnútorné materiálom VELCRO® na suchý zips, ktorý zaisťuje pevné a nekĺzavé, spojenie medzi povrchmi.


* Micro nastaviteľné račne uzáverom pre zvýšenie presnosti a bezpečnosti okolo lýtka.


* Externá ochrana holennej kosti obklopuje celé krytie lýtka a odvádza energiu nárazu po celej ploche a zároveň zabezpečuje bezproblémový pohyb a kompaktný profil. Vetrané časti podporuje prúdenie vzduchu do čižmy, aby jazdci mali nohu v teplote okolia.


* Vonkajšia ochrana päty je proti profilovaným aby poskytoval vynikajúcu ochranu bez prekážky pohodlia. Je tiež vybavený priechod vzduchu až k päte v snahe pomôcť jazdcov.


Predná plocha je vyrobená z mäkkého pletiva TPU aby pružnosť a odolnosť proti oteru špecificky tvarované "zľavy", ktoré umožnia lepšie dopredu a zadné hnutia.


*  V oblasti Achilles obaľuje laterálnej a mediálnej strany ochrannej konštrukcie päty a umožňuje prirodzený pohyb.


* Top manžeta je vyrobená s vysoko kvalitnej syntetickej, ktorá je mäkká, pružná a sleduje obrys nohy. Vnútorná strana je u konca so vstrekovaním TPU, ktorá dáva bezpečné uchopenie povrch kožený odev.


* Po celej dĺžke panela na vnútornej strane obuvi poskytuje veľmi čistý, rovný povrch pre vynikajúcu priľnavosť a  pridáva ochranu pred odrením a teplom.


* Technické ľahké jedinou funkciou špecifických gumovej zmesi, ktorá umožňuje vynikajúcu priľnavosť a cítiť sa pri umožňujúce prirodzenú pružnosť, pretože poloha jazdca zmeny a tlak na nohu.


* Zvláštne, ľahké, radenie špička dáva pocit ochrany a pre zmenu zariadenia a zabráni štiepaniu cez prsty.


* Výmenný päty TPU doska jazdca a integrovanými bočnými vložte dať vysoko efektívnu ochranu pri náraze a znížiť trenie v prípade pádu.


* Vymeniteľné, clip-on, prst-slider ponúka dobrý pocit a chráni vonkajší prst box konštrukcia z opotrebovania (rozšíriteľné pomocou horčíka slider).


* SuperTech R topánka je certifikát CE.